Havik 2008

Foto's van concert 24 mei met Babette

Repertoire:
  • Rossini: Ouverture Barbiere di Sevilla (1,2,4,5)
  • Glazunov: Vioolconcert met Babette van den Berg (1,2,3,5)
  • Grieg: Morgenstimmung (1)
  • Dvorak: Strijkersserenade (gedeeltelijk?) (1,2,4,5)
  • Britten/Rossini: Soirées Musicales (1,2,4,5)
  • Sound of Music (1)
  • Falla: Suite Sombrero tres picos Suite 1 (2,4,5)
  • Jurriaan Andriessen: Sinfonia dell'Arte voor blazers (2,4,5)
  • Beethoven: Pianoconcert 1 met Georgina Collington (4)

datum tijd activiteit plaats opmerking
Ma 11 feb 19:30u repetitie Muziekschool  
Ma 18 feb 19:30u repetitie Muziekschool  
Ma 25 feb 19:30u geen repetitie Muziekschool  
Maandagen in maart 19:30u repetitie Muziekschool  
2e Paasdag, 2e Pinksterdag 19:30u geen repetitie    
Zo 6 april 13:00u Generale repetitie voor Lions, Amersfoort voor bejaarden Bergkerk, Amersfoort lessenaars mee
Zo 6 april 15:00-16:00u Concert (1) Lions, Amersfoort voor bejaarden Bergkerk, Amersfoort
Ma 21 april 19:30u strijkers Muziekschool  
Ma 28 april 19:30u geen repetitie    
Ma 5 mei 19:30u tutti o.l.v. Marion Bluthard Muziekschool  
Ma 12 mei 19:30u Pinksteren: geen repetitie    
Za 17 mei 9:30-12:30u repetitie Muziekschool  
Ma 19 mei 19:30u tutti Muziekschool  
Za 24 mei 17:00u Generale repetitie Ansfriduskerk
  20:00u Concert eigen programma (2) Ansfriduskerk Rossini Ouverture, Glazunov; Dvorak 1 of 2 delen; Andriessen (blazers); Falla; Britten 1 of 2 delen. Lessenaar mee!
Ma 26 mei 19:30u repetitie Muziekschool Glazunov, Beethoven 1e pianoconcert, Falla
Ma 2 juni 19:30u repetitie Muziekschool Glazunov, Rossini, Beethoven 1e pianoconcert
Vr 6 juni 19:00u Eindexamen Babette van den Berg (3) Nieuwe Conservatorium Amsterdam Glazunov; Lessenaar mee!
Ma 9 juni 19:30u repetitie Muziekschool Rossini, Beethoven, Falla, Dvorak, Andriessen
Za 14 juni 18:00u zitrepetitie Landgoed Scherpenzeel zonder Ernst Daniël Smid
  20:30u Lions Zomeravondconcert (4) Landgoed Scherpenzeel Rossini, Beethoven, Dvorak, Andriessen, Falla, Britten; evt enkele deeltjes Anatevka
Ma 16 juni 19:30u repetitie Muziekschool Rossini, Beethoven, Falla, Dvorak, Andriessen
Zo 22 juni Zitrepetitie 13:30 - 15:45 Muziekschool Rossini, Glazunov, Dvorak, Andriessen, Falla, Britten; evt enkele deeltjes Anatevka
  16:00u Concert (5) 't Havik Lessenaars en wasknijpers mee. Kleding: vrouwen zwart, mannen zwart pak, witte bloes, zwarte strik

View My Stats